KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14314194
nr 1431 4194
Per Sundberg
(1887-1968), Sverige
Oljemålning, Ödehus. Signerad. Olja på duk, 29x37 cm, yttermått inklusive ram: 40x49 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 november 2021
kl 20:55:46
15/11 17:16:42
Per Sundberg
Läs mer om Per Sundberg